Kategorie

Chat

nikdo nic nepíše
:

Anketa

Co máte nejraději na Mikovi?

 

Článek

Michael jako Santa Claus

22.12.2012 00:00 - duita - Mike :* - komentáře (0)

HO,HO,HO

1972 - V Los Angeles, Kalifornie, 13 letý Michael a Jackson 5, byli oblečený jako Santa, na Vánočním večírku u Motown Records,který se konal v Pacific Townclub. J5 a Mary Wilson z nabídky Supremes prezentují - jménem jejich nahrávací společnosti Motown, - až 700 (podle některých zdrojů, jiní vykazování počtu 400) dětí se sociálním znevýhodněním.


Spoustu malých dětí byly nadčeny,super-velmi rádi, přijímaly dary a lásku ne od jednoho, ale od pěti Santas u Motown Records vánočním večírku ve čtvrtek. Identity jednotlivých Santas "byla držena v tajnosti, dokud neskončilo rozdávání dárků od Santas.


V článku s názvem "Jackson 5 opravdu změnil!", Spisovatel poukazuje na to, že "poprvé J5 udělal výhodu v dětské nemocnici, Michael přišel domů a plakala celou noc při vzpomínce na všechny ty nemocné děti, teré leží v posteli, někteří ani nejsou schopni přesouvat své ruce ,tleskat. To, když se stal aktivně zapojený v komunikaci s těmito dětmi. on odpovídá s mládeží svého věku v nemocnici po celé zemi. To nejsou dopisy diktoval sekretářce by superstar, ale dopisy psané vlastní rukou Michaela během přestávky v nahrávání nebo zkoušení, nebo dokonce ve škole. "

Na závěr vám dávám Vánoční přání od Mike,užijte si Vánoce,krásné,šťastné ve zdraví a v pohodě.


I love you morePřidej komentář

Autor:
Komentář:
Odřádkování se zachovává, HTML není povolené
Opiš kód:   Kód je nečitelný, ukaž jiný

Komentáře

Zatím žádné komentáře