Kategorie

Chat

nikdo nic nepíše
:

Anketa

Co máte nejraději na Mikovi?

 

Článek

Michael Jackson je Nesmrtelný-znovu zavítá do České Republiky

02.01.2013 17:12 - duita - Fanoušci-na počest KRÁLE POPU - komentáře (0)

Strhující fusion vizuálů, tanec, hudba a fantazie, která vtáhne diváky v tvůrčím světě Michaela, Michael Jackson World Tour IMMORTAL odvíjí jeho umění před očima publika. Zaměřeno na celoživotní fanoušky, stejně jako ty, kteří trpí Michaelovu tvůrčího ducha poprvé, přehlídka zachycuje podstatu, duši a inspiraci krále popu, slaví dědictví, které pokračuje překonat generací.

IMMORTAL World Tour se koná ve fantaskní říši, kde zjistíme, Michaelův inspiraci a pramen jeho kreativity. Tajemství vnitřního světa Michala jsou odemčené-svou lásku k hudbě a tanci, pohádka a magie, a křehkou krásu přírody.

V opory z nesmrtelných World Tour jsou Michaela Jacksona silný, inspirující hudba a texty, hybnou silou show-přivedl k životu s mimořádným výkonem a dechu intenzitě. Prostřednictvím nezapomenutelných představení Michael Jackson World Tour IMMORTAL podtrhuje Michaelovy globální poselství lásky, míru a jednoty.

Michael a jeho tři zájezdy sólových koncertů,byly největší zábavnou akcí všech dob.Začaly v roce 1987, Bad World Tour vystupoval 123 koncertů v 15 zemích. A hrát na cca 4.400.000 fanoušků a vydělal přes $ 125 milión, byl uznán jako největší a nejúspěšnější turné všech dob!

Další světové turné bylo odstartováno Dangerous World Tour v roce 1992, a to se ukázalo být ještě větší úspěch. Díky pyrotechnice, několik iluzí, a kaskadérů, přehlídka byla tak velká, že dva 747s bylo potřeba přepravovat všechny equipment. Věrné jeho poselství šířit globální lásku, on daroval zisky z celého turné na charitu.

S jeho třetí a poslední turné, Michael zlomil jeho vlastní světový rekord - znovu. Byl zahájen v roce 1996, HIStory World Tour hit 58 měst ve 35 zemích na pěti kontinentech. S 82 koncerty cca 4.500.000 fanoušků, vydělal celkem $ 165 milionů EUR.

A teď, legenda pokračuje jako Cirque du Soleil a majetek Michaela spojily své síly k vytvoření Michael Jackson nesmrtelný World Tour ...

Bude to pecka,něco na co dlouho nezapomenete.Nenechte si to ujít <3 with love autor and MJ

*V Praze bude Tour:

pá-8. 2. 2013 20:00 hod.
so-9. 2. 2013 20:00 hod.

*Prodej lístků Sazka ticket

*Odehrávat se to bude v O2 aréně

Přidej komentář

Autor:
Komentář:
Odřádkování se zachovává, HTML není povolené
Opiš kód:   Kód je nečitelný, ukaž jiný

Komentáře

Zatím žádné komentáře