Kategorie

Chat

nikdo nic nepíše
:

Anketa

Co máte nejraději na Mikovi?

 

Poslední komentáře

rozhovor s Debbie Rowe 1997
Laura Woods: Dobrý den, jmenuji se Laura Woodsová, procházel jsem článek a zjistil jsem, že se jmenuje doktor Akpabio....
rozhovor s Debbie Rowe 1997
Laura Woods: Dobrý den, jmenuji se Laura Woodsová, procházel jsem článek a zjistil jsem, že se jmenuje doktor Akpabio....
Krásné Velikonoce všem :o)
kristýna: love michael jacksone you my how
rozhovor s Debbie Rowe 1997
RITA: To Dr.SUNNY ho můžete e-mailem, pokud budete potřebovat pomoc v jejich vztahu drsunnydsolution1@gmail.com...
Šok a konec světa pro mnohé fanoušky nasvětě
Alan: Kompliment sezóny ALL a môžu v tejto sezóne prinášajú radosť a šťastie na vašej rodinou a prináša aj...
rozhovor s Debbie Rowe 1997
žaneta michalcová: Michael je ůžasný. Když ho sleduji vždy se mi rozbuší srdce. Působí na mě ůchvatně. Jsem jeho velká...
Pohřeb
helca huckova: Milujute Michali miluju te moc obdivujun te dotet laska mmoje proc si umrel a nacco chcito vjedet...
Debbie Rowe,poprvé o vztahu s MJ a jak to bylo doopravdy s dokumentem Soukromí MJ.
kika: hele lidi mate vic nez pravdu to ho cloveka bychom mnely mit navzdy v srdci a nikdy ho neopustit tak...

Archív - Duben 2013

Paris dala dlouhé interview časopisu Event + Paris & Debbie

23.04.2013 14:58 - duita - Paris Jackson - komentáře (0)

Paris Jackson se ve svých 15ti letech často objevuje na bulvárních stránkách a informace o jejím dospívání jsou různě překrucováný a upravovány, přesně jak si to Michael zřejmě nepřál. Ovšem Paris se rozhodně nebojí proti nepravdám a lžím bojovat a to v interview, které dala americkému časopisu Event. V něm se svěřila o několika aspektech svého života, například i o svých plánech do budoucna.

Paris se například zmínila, že by chtěla časem proměnit ranč Neverland na místo, kde by mohly pobývat nemocné děti a užívat si atrakce, které toto místo nabízí. ,,Před dvěma lety jsem se na ranč po dlouhém čase podívala a rozplakalo mě to tam. Je to tak překrásné místo s úžasnu energií..."

Paris také plánuje, že si nechá (až bude starší) na ruku vytetovat vzkaz, který od Michaela jednou dostala. Král popu dával Paris soukromé hodiny v tančení a jeho dcera ho naprosto zbožňovala. ,,Mám s ním ty nejkrásnější vzpomínky. Byl naprosto neskutečný otec, všichni jsme ho k smrti milovali. Kolem něj byla úžasná energie, ze které se nikomu nechtělo odejít. Ano, naučil mě, jak se tančí moonwalk, ale hlavně se nás snažil naučit co nejvíc, neustále se o nás staral a dával na nás pozor, byl hodně starostlivý. Chtěl pro nás jenom to nejlepší a také dával pozor, abychom se soustředili na vzdělávání."

,,Ty masky jsme nosili, abychom si uchránili naší identitu. Táta nechtěl, aby celý svět viděl, jak vypadáme a tím jsme mohli mít normální dětství, na rozdíl od něho... Táta se nám vždycky snažil přinést naprosto normální dětství, například při cestování sebou vozil projektor a přehrávač, takže jsme v hotelích vzali prostěradlo a pověsili ho na zeď a koukali na filmy, co jsme měli spolu a užili si filmovou noc jako rodina. Snažil se pro nás i v těžkých a náročných situacích přinést maximum."

,,Chci mít naprosto normální zkušenost ze střední školy. Proto jsem se přidala do týmu roztleskávaček, proto si užívám mojí hereckou příležitost. Chci si na střední hlavně užívat, ale v životě nemám cíle v šoubyznysu, chci být doktorka, chci pomáhat lidem. Zajíma mě hlavně chirurgie zaměřená na operace srdce a podobně."

Paris se také zmínila o svém znovu-nabytém vztahu se svojí matkou Debbie Rowe. ,,Ano, začli jsme se spolu scházet a hrozně si to užívám. Na moje narozeniny jsme spolu šli nakupovat do uliček kolem Hollywoodu a šli jsme do obchodu s deskama. Sdílíme spolu vášeň k rockovým kapelám a jsem s ní uvolněná a spokojená." Debbie s Paris také nedávno pomohli společně sousedovi, bydlícímu kousek od Debbie, který spadl z koně. Společně s ním jeli do nemocnice a počkali, dokud nebyl v pořádku.

V poslední řadě se Paris překvapivě rozčílila na zpěváka Justina Biebera, se kterým se občas setkala na společenských akcích. ,,Mladé holky se na Twitteru řezají žiletkama, protože viděli Justina kouřit marihuannu. Chtěli ho tím přinutit, aby přestal. Tohle mi přijde naprosto nezodpovědné! On ví, že na něm tolik fanynek visí a nedá si pozor, aby ho přitom (když už se rozhodl kouřit trávu) nikdo neviděl. Představte si, jak tyhle dívky v dospělosti budou vysvětlovat svým dětem, proč mají na rukách jizvy. ,,No víš, to můj oblíbený zpěvák kouřil trávu, tak jsem se ho snažila donutit, aby přestal..." Prostě si myslím, že by si měl dávat pozor, co dělá, protože nese na zádech obrovskou zodpovědnost..."

Paris se také hodlá podílet na soudu s AEG a chce vypovídat na vlastní iniciativu. Hodlá se totiž pustit do doktora Murrayho, na kterého má pochopitelně obří vztek.

TJ bude dostávat peníze za výchovu Michaelových dětí.

23.04.2013 14:56 - duita - komentáře (0)

TJ bude dostávat 9000 dolarů měsíčně!
Syn Tita, TJ bude údajně dostávat velice tučnou výplatu za hlídání Michaelových tří dětí, v přepočtu více než 170 tisíc korun. V červenci mu totiž bylo soudem schváleno jejich spolu opatrovnictví s Katherine. A MJ Estate se v únoru ozvalo a požadovalo aby TJovi soud přidělil rozumný měsíční plat/alimenty. Katherine prozradila, že TJ s dětmi stráví 60-80 hodin týdně. Protože s dětmi stráví tolik času, nemůže se již tolik věnovat své kariéře a dalším běžným věcem. Myslíte si, že si TJ peníze zaslouží?

V kterém videoklipu je Michael nejvíce sexy?

06.04.2013 19:00 - duita - Mike-domácí videa,koncerty,videoklipy - komentáře (0)

Můžete hlasovat v anketě, možná,že víte,možná se rozhodujete :)

Blood On The Dance Floor

Dirty Diana

The Way You Make Me Feel

Come Together

Black Or White

In The Closet

Give In To Me

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »