Kategorie

Chat

nikdo nic nepíše
:

Anketa

Co máte nejraději na Mikovi?

 

Poslední komentáře

rozhovor s Debbie Rowe 1997
Laura Woods: Dobrý den, jmenuji se Laura Woodsová, procházel jsem článek a zjistil jsem, že se jmenuje doktor Akpabio....
rozhovor s Debbie Rowe 1997
Laura Woods: Dobrý den, jmenuji se Laura Woodsová, procházel jsem článek a zjistil jsem, že se jmenuje doktor Akpabio....
Krásné Velikonoce všem :o)
kristýna: love michael jacksone you my how
rozhovor s Debbie Rowe 1997
RITA: To Dr.SUNNY ho můžete e-mailem, pokud budete potřebovat pomoc v jejich vztahu drsunnydsolution1@gmail.com...
Šok a konec světa pro mnohé fanoušky nasvětě
Alan: Kompliment sezóny ALL a môžu v tejto sezóne prinášajú radosť a šťastie na vašej rodinou a prináša aj...
rozhovor s Debbie Rowe 1997
žaneta michalcová: Michael je ůžasný. Když ho sleduji vždy se mi rozbuší srdce. Působí na mě ůchvatně. Jsem jeho velká...
Pohřeb
helca huckova: Milujute Michali miluju te moc obdivujun te dotet laska mmoje proc si umrel a nacco chcito vjedet...
Debbie Rowe,poprvé o vztahu s MJ a jak to bylo doopravdy s dokumentem Soukromí MJ.
kika: hele lidi mate vic nez pravdu to ho cloveka bychom mnely mit navzdy v srdci a nikdy ho neopustit tak...

Archív - Březen 2012

Úžasné momenty Mika při koncertech

11.03.2012 21:45 - duita - Mike-domácí videa,koncerty,videoklipy - komentáře (1)

Chybíš mi Mike :´( I love you <3

Lisa má narozeniny

11.03.2012 15:03 - duita - Ženy v životě Mike - komentáře (1)

To je tááák nádherné <3 <3 <3

Svatba Michaela a Lisi Marii Presley

11.03.2012 14:26 - duita - Ženy v životě Mike - komentáře (1)

Svou první o 10 let mladší manželkuLisu Marii Presley, dceru Elvise Presleyho, si Michael vzal po čtyřměsíční známosti, krátce poté, co se sama rozvedla. Svatba se konala 26. května 1994 v Dominikánské republice, ale veřejnost se o tom dozvěděla až o tři měsíce později. Lisu Marii zpěvák znal oddětskýchlet a nikdy se netajil tím, že ji velmi miloval a že mu svým odchodem ublížila. Rozvedli se po roce a půl. "Jsem velmi zarmoucená..., především kvůli jeho dětem, které pro něho byly vším, a také kvůli jeho rodině. Je to obrovská ztráta," sdělila médiím bezprostředně po zpěvákově smrti.

Žádné plastiky,ale nemoc zvaná VITILIGO

10.03.2012 19:03 - duita - Mike :* - komentáře (1)

Jsou nějaké důkazy, že Michael Jackson opravdu trpí touto nemocí?

Dr. Arnold Klein diagnostikoval Michaelovi Vitiligo v roce 1986 a také s tímto veřejně vystoupil. Michael nikdy nechtěl být bílý a nenechal se uměle vybělit. Neexistují žádné léky na depigmentaci naprosto zdravé kůže, žádné injekce ani žádná jiná procedura, která by mu umožnila stát se bílým. Michael sám několikrát řekl, že trpí Vitiligem a je kompletně alergický na slunce. Používá silnou vrstvu make upu, aby zakryl nerovnosti pleti.

Depigmentace se používá u pacientů, kteří jsou postiženi Vitiligem z více než 50%. Tito pacienti (mezi které patří i Michael Jackson) musí mazat svou kůži speciálním krémem, který sjednotí jejich kůži na barvu skvrn. Po aplikaci se nesmí nikoho dotknout po dobu 2 hodin. Nevýhodou této terapie může být podrážděná kůže nebo zánět. Depigmentace je pernamentní a nedá se vrátit. Tyto osoby jsou abnormálně senzitivní vůči slunci.

Jak se vám líbí Project The Behind The Mask

10.03.2012 18:40 - duita - Fanoušci-na počest KRÁLE POPU - komentáře (1)

Na počest Mike <3 Podle mě se to povedlo a je zde vidět práce fanoušku MJ tak samotná práce Mike <3

Smutná vzpomínka: Popové legendy Michael Jackson a Whitney Houston ve šťastném objetí

02.03.2012 15:05 - duita - Mike :* - komentáře (0)

Oba zažili, co znamená být skutečně na vrcholu. Oba se s tím ale také nedokázali sami vyrovnat a podlehli démonům jménem alkohol, drogy a léky na uklidnění. Při pohledu na fotografie staré přes 20 let, na nichž jsou k vidění jedny z největších pěveckých legend všech dobMichael Jackson (✝50) a Whitney Houston (✝48), až mrazí. V tu dobu byli šťastní a plní odhodlání fanouškům přinášet nové a nové nezapomenutelné hity. Tento měsíc se oba dávní přátelé znovu shledali. V nebi.
Na prvním snímku z roku 1988 je zachycena Whitney s Michaelem během předávání čestného doktorátu na Fisk University. Jackson věnoval univerzitě milión dolarů na rozvoj, a tak mu provizorní diplom předal samotný ředitel univerzity Henry Ponder. Události se tehdy účastnila i Michaelova letitá přítelkyně Elizabeth Taylor a herečka Liza Minelli (na druhém snímku).

Třetí a čtvrtá fotografie pochází z doby, kdy měla Whitney zažívat své nejšťastnější období života po boku své osobní asistentky Robyn Crawford, s níž je rovněž na fotografii. Až po smrti zpěvačky se začalo otevřeně hovořit o její pravděpodobné homosexuální orientaci. Její manželství s Bobby Brownem údajně sloužilo pouze jako maskovací manévr, aby se ututlala její domnělá homosexualita.


Na pátém snímku je zachycena nezapomenutelná dvojice zpěváků v objetí rovněž v roce 1988 a poslední fotografie byla pořízena v polovině února, kdy jedna z fanynek uctila památku obou nezapomenutelných umělců pamětní fotografií s popiskem RIP King and Queen, Love Nicole (Odpočívejte v pokoji, králi a královno, s láskou Nicole). Fotografii přinesla k pomníku poblíž hotelu Beverly Hilton, kde Whitney Houston zemřela.


Mike říká Saranghaeyo (což znamená v Korejštině miluji tě) 1996 HIStoryTour Soul

02.03.2012 14:46 - duita - Mike-domácí videa,koncerty,videoklipy - komentáře (1)

na konci je úžasný ten jeho krásný smích slyšet :* :* :* I love you Mike :* : *

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »